Wczasy z last minute

Gmina Rewal od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce najszybciej i najprężniej rozwijających się małych gmin w Polsce. Dynamiczny rozwój w dziedzinie turystyki i ekologii spowodował pojawienie się nowoczesnych obiektów hotelowych, pensjonatów i punktów gastronomicznych, proponujących gościom z Polski i z zagranicy usługi turystyczne na najwyższym poziomie. Noclegi w Rewalu można wynająć wszędzie i nikogo nie przerażają ceny pokoi w Rewalu. Są umiarkowane, na każdą kieszeń. W licznych ośrodkach sanatoryjno-rehabilitacyjnych leczyć można schorzenia układu krążenia, oddechowego i kostnego.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Wynajmują pokoje w Rewalu ludzie  cierpiący na alergie, astmę i  inne schorzenia górnych dróg oddechowych.  Pokoi w Rewalu szukają matki z małymi dziećmi, bo rewalski mikroklimat służy im najlepiej. Liczne ośrodki kolonijno-wczasowe, pola campingowe, komfortowe domy gościnne oraz kameralne puby i knajpki proponują turystom wypoczynek z dala od zgiełku i pośpiechu. Nowoczesna baza noclegowa „na każdą kieszeń”, sprawia, że turyści, którzy raz odwiedzili Rewal, powracają tu co roku. Restauracje i bary, które napotykamy na każdym kroku serwują przysmaki kuchni regionalnej i światowej. Długie ciepłe wieczory umilają nowoczesne dyskoteki i tętniące życiem kawiarenki. W samej miejscowości jest dużo obiektów sportowych.

Szczególną popularnością w sezonie letnim cieszy się w Rewalu siatkówka plażowa. Na plaży spotykany drużyny rozgrywające mecze. Mając wynajęty nocleg w Rewalu możemy czas wieczorny spędzać w amfiteatrze na dobrym spektaklu kabaretowym czy występie znanego zespołu muzycznego. Takie koncerty to duża  atrakcja dla turystów, a i niezły biznes dla wykonawców i organizatorów. Każdego roku w lipcu odbywa się w Rewalu Ogólnopolski finał Miss Bałtyku. Na tę imprezę przyjeżdża dodatkowo ogromnie dużo turystów z całego wybrzeża. Już w przeddzień nie można znaleźć wolnego pokoju w Rewalu, mimo, że noclegów w Rewalu jest dużo. Jak widać jest to dość dobrze przygotowana miejscowość dla turystów, którzy  chętnie tu przyjeżdżają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *